INFORMACJA PRZESTRZENNA NOWYM IMPULSEM DO ROZWOJU LOKALNEGO |

INFORMACJA PRZESTRZENNA NOWYM IMPULSEM DO ROZWOJU LOKALNEGO

17-06-2022

W dniach 2-3 czerwca 2022 r. odbyła się VIII edycja konferencji pod hasłem „Informacja przestrzenna Impulsem dla rozwoju lokalnego”, organizowana przez Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Geodetę Województwa Dolnośląskiego. Podczas seminarium poruszonych zostało wiele ciekawych wątków dotyczących wykorzystania GIS-u w celu usprawnienia procesów decyzyjnych i rozwoju miasta. Referat MSIP również miał krótkie wystąpienie na temat rozbudowy Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej w Urzędzie Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Doświadczenia z rozbudowy Miejskiego Systemu Informacji Przestrzennej Gorzowa Wielkopolskiego – Mateusz Umer, Alicja Burchardt / Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
—> Prezentacja <—
—> Nagranie wideo prezentacji <—

Wszystkie prelekcje można obejrzeć na stronie http://wgik.dolnyslask.pl/web/start/konferencja-impuls-2022.